Co łączy poduszkę z pokrywą do śmietnika i czarnymi spodniami?

Kradzieże. Gołaś Marja, Konopnicka 8 zameldowała o kradzieży poduszki ze strychu zamkniętego z domu Nr. 15 przy ulicy Probostwo, za pomocą dobranego klucza przez nieznanego sprawcę. Wartość poduszki przedstawia 40 zł.

– Raczyńska Konstancja, Lubartowska 65 zameldowała o kradzieży pokrywy od śmietnika wart. 20 zł. przez nieznanych sprawców.

– Matysiak Wacław, Kalinowszczyzna 90, zameldował o kradzieży jednej pary spodni czarnych, wart. 50 zł. przez nieznanego sprawcę.


Człowiek zginął. Iwaniak Janina, Żelazna 48, zameldowała o zaginięciu jej brata Iwaniaka Stanisława, lat 13, który w dniu 2-go b. m. wyszedł z domu do szkoły i dotąd nie powrócił. Rysopis zaginionego: wzrost około 1 metra, ciemny blondyn, oczy niebieskie, twarz drobna, pociągła, ubrany w palto koloru siwego z kołnierzem z czarnego baranku, ubranie granatowe, czarne pończochy, trzewiki sznurowane, oraz cyklistówka koloru siwego. Poszukiwania zarządzono.


V_0359_1931_0332-00004

Pierwszy krok bokserski w Lublinie

Jak już donosiliśmy w dniach 12 i 13 grudnia w sali ośrodka w. f. odbędą się ciekawe zawody bokserskie t. zw. „Pierwszy krok bokserski”. Zawody te zapowiadają się niezwykle ciekawie, gdyż udział w nich weźmie licznie młoda „gwardja” bokserska. Dotychczas napłynęły zgłoszenia zawodników „Strzelca”, „Unji”, „Hakoahu”, AZS-u i Szk. Bud.

Ziemia Lubelska 1931 z 7 XII 1931 r. (Nr 332)

i-hate-facebook1

Poluba Gabinet na Facebooku!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.