Fundacja Chlejących Piwsko z Pobliskiego Browaru również dziękuje!

kurierlubelski.pl
kurierlubelski.pl

Dziękujemy Ci, zaprzyjaźniona Fundacjo, bo dzięki Twojej brawurowej akcji ohydna reklama ziółek dla staruchów (dla których, jak wszyscy wiemy, w Lublinie nie mam miejsca! Podobnie jak dla biedaków i niezbyt pięknych, ludzi z psami i z kotami, pieszych, rowerzystów, kierowców, kobiet, dzieci i wszystkich normalnych) nie szpeci już Bramy Krakowskiej (zabawne, że brama nazywa się jak kiełbasa, którą zakąszamy Inne Alkohole – chociaż już niedługo podejmiemy stosowną inicjatywę zmiany nazwy na Brama Golonkowa lub Zwyczajna): przez co wszyscy mogą podziwiać przepiękne reklamy naszego piwa Diament, wiszące na Deptaku (przez oszołomów i wyrzutków zwanego niesłusznie Krakowskim Przedmieściem). Są piękne przecież i kojarzą się ze świętami, których sens polega przecież na piciu alkoholi.

P. S. W kolejce do podziękowań ustawiają się już kolejne fundacje: Fundacja Knajp i Ogródków Piwnych Które Przecież Nigdy Nie Szpecą Ani Krakowskiego Przedmieścia Ani Starego Miasta, Fundacja Tekturowych Idyotów, Fundacja Nie! Dla Lublinian w Lublinie, Fundacja Lublin Dla Buraków i inne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.