Tako rzecze Samorząd Studentów UMCS …

…w rzeczonej sprawie:

Szanowny Panie (…)

dziękujemy za przekazanie dokumentów. Samorząd Studentów UMCS jako organizator Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Kozienalia 2014 podjął się organizacji tego wydarzenia na terenie Browaru Perła ze względu na trudności jakie towarzyszyły organizacji zeszłorocznej edycji Kozienaliów oraz wcześniejszych. Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości jakie niesie dla Pana lokalizacja tego typu imprezy, jednakże pragniemy zapewnić, że postaramy się, aby nasze imprezy w stopniu minimalnym miały wpływ na Pański komfort. Zapewniamy, iż wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia nagłaśniające, które skupiają dźwięk w jednym punkcie.
W kwestii utrzymania porządku poza terenem imprezy pragniemy poinformować, iż jako organizator zobowiązujemy się do zabezpieczenia terenu imprezy, natomiast charakter tego typu wydarzenia wymusza na nas zwrócenie się z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu również do miejskich służb, które doświadczeniu wieloletnią praktyką sposób maksymalnie zapewniający bezpieczeństwo mieszkańcom zabezpieczają tereny przylegające do terenu imprezy.
Wartym podkreślenia jest również dobór artystów zaproszonych przez nas na nasze wydarzenia. Są to artyści prezentujący repertuar niebędący uciążliwym dla osób postronnych.
Liczymy na Pańską wyrozumiałość oraz jeszcze raz zapewniamy, iż uczynimy wszystko co w naszej mocy, aby impreza nie naruszała Pana komfortu fizycznego oraz psychicznego.
Z poważaniem,
Piotr Widomski
Przewodniczący Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.